CareBag Male Urinal worek/kaczka na mocz

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7733993-
  • Producent: Cleanis
  • Dostępność: dostępne  (34 op.)
  • 68,04 zł 49,00 zł / op.
  • op.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze). 

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na przetestowanie i sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

CareBag ® Male urinal - worek na mocz dla mężczyzn z wkładką żelującą to innowacyjny systemem do zbiórki moczu dla mężczyzn. Jednorazowa kaczka na mocz sprawdza się zdecydowanie lepiej niż kaczka plastikowa lub butelka. Dzięki wkładce absorpcyjnej pochłania zapachy oraz wchłania od 500 ml (mocz, krew) do 3000 ml (woda) płynu, zabezpieczając przed zanieczyszczeniem otoczenie i zmniejszając rozprzestrzenianie się zarazków. Zaletą jest fakt, że nie wymaga mycia. Pozwala na bezpośrednia zbiórkę, transport i pozbycie się płynu, niezależnie od tego, czy jest skażony, czy nie. Zapewnia dyskretne oddanie moczu u mężczyzn w różnym wieku i różnych sytuacjach. Stanowi idealne rozwiązanie, gdy korzystanie z toalety jest utrudnione. Jest doskonałym udogodnieniem dla pacjenta, poprawia też warunki pracy personelu i rodziny chorego, pozwalając skrócić przykry obowiązek do niezbędnego minimum. Wykorzystywane przez szpitale, pogotowia i centra dializ.

 

CareBag ® Male urinal dostępny jest w dwóch wersjach: 

  • 9610118 CareBag ® Male urinal - worek na mocz dla mężczyzn z wkładką żelującą i tekturowym stabilizatorem usztywniającym światło worka, wymiary worka16 x 38 cm - opakowanie 12 sztuk worków + 12 tekturowych stabilizatorów
  • 7733993 CareBag ® Male urinal - worek na mocz dla mężczyzn z wkładką żelującą, wymiary worka16 x 38 cm - opakowanie 20 sztuk