Koszty i sposoby dostawy

Darmowa wysyłka paczkomatem dla zamówień od 150,00 zł 

 

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z poniższych form dostawy: 

  • najwygodniej: 

Firma kurierska - dostawa od "drzwi do drzwi" realizowana jest przez profesjonalną firmę InPost Kurier. Wybranie Kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienia dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na swój adres e-mai otrzymasz numer listu przewozowego, dzięki któremu będzie możliwe śledzenie drogi przesyłki. 

  • płatności online lub przedpłaty koszt dostawy to 20,00 zł brutto 
  • płatności za pobraniem koszt dostawy to 22,00 zł brutto
  • najtaniej: 

Paczkomat InPost to najtańsza i wygodna opcja dostawy przesyłki - możliwość wygodnego odbioru w wybranym paczkomacie w dogodnym dla Ciebie czasie. 

  • płatności online lub przedpłaty koszt dostawy to 15.00 zł brutto 
  • bezpośrednio: odbiór osobisty - zamówiony wcześniej towar można odebrać osobiście po otrzymaniu ze sklepu stosowanej informacji.

 

UWAGA: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych wymiarach i/lub większej wadze. Powyższe koszty dostawy podane są odpowiednio dla InPost Kurier - paczka do 30 kg i standardowych wymiarach oraz InPost Paczkomat - dla gabarytów A,B,C

Z uwagi na różną wielkość oferowanych sprzętów nie wszystkie zamówienia mogą być wysłane za pośrednictwem InPost Paczkomat, jest to związane z ograniczeniem w wymiarach paczkomatów. Dlatego też nie we wszystkich koszykach zamówień będzie możliwy wybór dostawy za pomocą InPost Paczkomat.