RESPIVOL 5000 urządzenie do ćwiczeń oddechowych

  • 46,00 zł / szt.
  • szt.
    Niedostępny

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na przetestowanie i sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

RESPIVOL 5000 to profesjonalny aparat do ćwiczeń wdechowych prowadzących do poszerzenia pęcherzyków płucnych i zwiększenia przepływu dróg oddechowych. RESPIVOL jest powszechnie stosowany jakoś środek zapobiegający powstawaniu komplikacji pooperacyjnych dróg oddechowych, jak np. niedodma, zapalenie płuc lub zaburzenia pulmonologiczne oraz do stymulacji głębokiego wdechu u pacjentów z fizjopatologią dróg oddechowych.

Dzięki wyraźnej skali od 300cc do 5000cc aparat wskazany jest do stosowania u osób dorosłych. Urządzenie jest w pełni demontowalne, łatwe w utrzymaniu czystości - przeznaczone dla jednego pacjenta. 

W zestawie znajduje się urządzenie, karbowana rurka, ustnik oraz filtr. 


Powtarzanie ćwiczeń ma niezwykle pozytywny wpływ na organizm. Odpowiednia systematyczność natlenia organizm, ułatwia odkrztuszanie śluzu, niweluje ryzyko ponownych infekcji oraz pomaga w skróceniu pobytu pacjenta w szpitalach. Poprawa sprawności oddychania poprzez wykonywanie systematycznych ćwiczeń pomaga w natlenowaniu organizmu. Wszelkie postępy można obserwować poprzez oznaczenia graficzne oraz specjalne znaczniki umieszczone na urządzeniu.