CareBag ® Bedpan liner - worek na basen sanitarny z wkładką żelującą, wymiary worka 59 x 38 cm - opakowanie 20 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 711141
  • Producent: Cleanis
  • Dostępność: dostępne  (34 op.)
  • 57,00 zł / op.
  • op.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h.

Zamówienie wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze). 

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na przetestowanie i sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

CareBag ® Bedpan liner - worek na basen sanitarny z wkładką żelującą przeznaczona jest do bezpiecznego zbierania, transportu i usuwania płynów ustrojowych. Super chłonna wkładka zmienia płyn (mocz, biegunka, krew, płyn surowiczy) w żel w ciągu kilku sekund. Higieniczny produkt jednorazowego użytku. Bezpieczne, wygodne zbieranie, transport i usuwanie płynów ustrojowych. Zmniejsza ryzyko zakażeń szpitalnych i związane z tym koszty. Szybko absorbuje płyny i półpłynny materiał. Eliminuje przykre zapachy . Oszczędza czas poświęcony przez personel na rutynowe czyszczenie oraz dekontaminację muszli klozetowych, misek lub wiader. Idealny do użycia wtedy, kiedy uszkodzona jest/niedostępna instalacja sanitarna. Wskazana dla pacjentów poddanych radioterapii w opiece domowej, przy chemioterapii - wtedy odpady nie powinny być usuwane w jakimkolwiek systemie wodnym. Skuteczny również jako również jako wkład do wiader na salach operacyjnych i porodowych.

CareBag ® Bedpan liner - worek na basen sanitarny z wkładką żelującą, wymiary worka 59 x 38 cm - opakowanie 20 sztuk.