CareBag ® Pro Bedpan Liner - worek na basen sanitarny z wkładką żelującą, poj.700 ml, wym. 59x40 cm, opak.20 szt.

  • 66,24 zł / op.
  • op.
    Niedostępny
  • Pobranie, Przelew tradycyjny, Przelewy24, PayU
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni.
  • Szybkie płatności Blik.

Jeżeli towar jest dostępny w magazynie, zamówienie jest wysyłane w ciągu 24 godzin (dotyczy dni roboczych)  od momentu zaksięgowania płatności. W przypadku braku dostępności, prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o możliwym terminie dostawy. Terminy te różnią się w zależności od producenta. 

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

CareBag ® Bedpan & Commode Pail Liner - pojemność/chłonność 700ml
worek na basen sanitarny z wkładką żelującą, wymiary 59x40 cm, opakowanie 20 sztuk

 

CareBag ® Bedpan&Commode Pail Liner - worek na basen sanitarny o zwiększonej do 700ml chłonności z wkładką żelującą przeznaczona jest do bezpiecznego zbierania, transportu i usuwania płynów ustrojowych. Super chłonna wkładka zmienia płyn (mocz, biegunka, krew, płyn surowiczy) w żel w ciągu kilku sekund. Higieniczny produkt jednorazowego użytku. Bezpieczne, wygodne zbieranie, transport i usuwanie płynów ustrojowych. Zmniejsza ryzyko zakażeń szpitalnych i związane z tym koszty. Szybko absorbuje płyny i półpłynny materiał. Eliminuje przykre zapachy . Oszczędza czas poświęcony przez personel na rutynowe czyszczenie oraz dekontaminację muszli klozetowych, misek lub wiader. Idealny do użycia wtedy, kiedy uszkodzona jest/niedostępna instalacja sanitarna. Wskazana dla pacjentów poddanych radioterapii w opiece domowej, przy chemioterapii - wtedy odpady nie powinny być usuwane w jakimkolwiek systemie wodnym. Skuteczny również jako również jako wkład do wiader na salach operacyjnych i porodowych.

Dostępne również:
CareBag ® Bedpan Liner - pojemność/chłonność 450ml worek na basen sanitarny z wkładką żelującą, wymiary worka 59 x 38 cm - opakowanie 20 sztuk


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.