RESPIRATOR e700 - WIELE TRYBÓW, KOMPAKTOWY, ŁATWY W UŻYCIU

13-02-2023

Respirator e700 to lekki, przenośny respirator o kompaktowej budowie pozwalający na pracę w wielu trybach wentylacji.

Respirator e700 rozpoczyna „nową erę” kontrolowanej wentylacji podczas resuscytacji i transportu pacjentów! Te elektronicznie sterowane, zasilane pneumatycznie respiratory zapewniają szereg rozwiązań wentylacyjnych do resuscytacji i transportu w przedszpitalnych i wewnątrzszpitalnych warunkach. 

Respirator e700 to lekki, przenośny respirator o kompaktowej budowie pozwalający na pracę w wielu trybach wentylacji.

Respirator e700 rozpoczyna „nową erę” kontrolowanej wentylacji podczas resuscytacji i transportu pacjentów! Te elektronicznie sterowane, zasilane pneumatycznie wentylatory zapewniają szereg rozwiązań wentylacyjnych do resuscytacji i transportu w przedszpitalnych i wewnątrzszpitalnych warunkach. 

PROSTOTA - dzięki rozwiązaniom konstrukcyjnym oferowanym przez e700 nie da się ich porównać z żadnym innym produktem tego typu. Respiratory do natychmiastowego użycia wymagają jedynie podłączenia do źródła tlenu i obwodu pacjenta. Łatwa do wymiany, wytrzymała (18-24 godzin) bateria może być ładowana wewnątrz respiratora lub wyjmowana w celu naładowania i szybko zastąpiony nowym akumulatorem. Podświetlany ekran posiada regulowaną jasność, co ułatwia odczyt ustawień respiratora w dowolnych warunkach oświetleniowych otoczenia. Respirator e700 zaprojektowany został do pomocy pacjentom w różnych grupach wiekowych (od dorosłych do niemowląt).

BEZPIECZEŃSTWO - Stały monitoring parametrów wentylacji zapewnia, że urządzenie jest zawsze w pełni sprawne i gotowe do natychmiastowego użycia. Szeroka gama alarmów wizualnych i dźwiękowych zapewnia pracownikom służby zdrowia ostrzeżenia o wszelkich zmianach parametrów pacjenta lub urządzenia. Korekta dowolnego alarmu jest łatwa do osiągnięcia dzięki kompaktowemu i łatwemu w obsłudze układowi sterowania. Tryb Intuitive Patient ApnEa Backup (IPAB) zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo spontanicznie oddychającemu pacjentowi w trybie CPAP poprzez automatyczne rozpoczynanie wentylacji w przypadku zaprzestania wysiłków wdechowych.

FUNKCJONALNOŚĆrespirator e700 posiada prosty sposób obsługi dzięki, któremu w szybki sposób zapewnia kontrolowaną wentylację zarówno podczas resuscytacji, jak i transportu przy minimalnej liczbie regulacji wymaganych do prostego ustawienia parametrów. Oferowany zakres objętości oddechowych i częstości oddechów zapewnia lepszą opiekę nad pacjentem we wszystkich sytuacjach resuscytacyjnych i transportowych w warunkach przedszpitalnych i szpitalnych. Włączenie trybu wentylacji CPR czyli resuscytacji krążeniowo-oddechowej w opcji pacjent zaintubowany lub resuscytacja przez maskę, z wizualnymi i dźwiękowymi sygnałami dźwiękowymi dotyczącymi tempa ucisku, czyni go jeszcze bardziej funkcjonalnym. 

PROSTE KONFUGUROWANIE - respirator e700 zapewnia niezrównaną koncepcję „łatwości użytkowania”. Produkty te mają na celu przyspieszenie i uproszczenie inicjacji wentylacji poprzez proste wybranie parametrów częstości/objętości oddechowej. Nie ma potrzeby przechodzenia przez dużą ilość ekranów w celu ustalenia parametrów wentylacji pacjenta. Respiratory e700 posiadają tryb "natychmiastowej wentylacji" ze wstępnie ustawionymi parametrami wentylacji dla każdej z trzech grup pacjentów tryb uruchamiania, wymagający jedynie wybrania pacjenta niemowlę/dziecko/dorosłych, aby rozpocząć wentylację.

EKONOMICZNOŚĆ - Oprócz korzyści związanych z opieką nad pacjentem, respirator e700 zapewnia wyjątkowo niskie zużycie gazu i wyjątkowo długi czas pracy na baterii. Pomaga to w zapewnieniu kontrolowanej wentylacji pacjenta przez dłuższy czas, dzięki czemu respirator e700 idealnie nadaje się do długich transportów, w których zarówno zasilanie elektryczne, jak i tlen są zawsze kwestią krytyczną. 

 

 

POTRZEBUJESZ RESPIRATOR NA SOR LUB INNY ODDZIAŁ

MASZ PYTANIA, PISZ ŚMIAŁO - elwira.bialas@respivent.pl

Polecane produkty

Respirator transportowy e_700

Respirator transportowy e_700

Respirator transportowy e700 - zestaw podstawowy zawiera maskę dla dorosłych, 10 szt. przewodów pacjenta jednorazowego użytku, płuco testowe...