BloodSTOP® iX wchłanialny opatrunek hemostatyczny

Wchłanialny środek hemostatyczny BloodSTOP® iX zapewnia wysoką skuteczność opanowywania krwawienia. 

 

 

               

 • 32,40 zł / szt.
 • szt.
 • Pobranie, Przelew tradycyjny, Przelewy24, PayU
 • Kup teraz, zapłać za 30 dni.
 • Szybkie płatności Blik.

Jeżeli towar jest dostępny w magazynie, zamówienie jest wysyłane w ciągu 24 godzin (dotyczy dni roboczych)  od momentu zaksięgowania płatności. W przypadku braku dostępności, prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji o możliwym terminie dostawy. Terminy te różnią się w zależności od producenta. 

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

Wchłanialny środek hemostatyczny BloodSTOP® iX zapewnia wysoką skuteczność opanowywania krwawienia i został opracowany specjalnie do stosowania podczas zabiegów chirurgicznych oraz opiece pozabiegowej. Wchłanialny środek hemostatyczny BloodSTOP®iX zapewnia szybką hemostazę i obniżoną  utratę krwi bez ryzyka gorączki lub działań toksycznych.

Do krótkookresowej kontroli krwawienia w czasie zabiegów chirurgicznych oraz w przypadkach, gdy konieczne jest zastosowanie długo działającego, wchłanialnego środka hemostatycznego, BloodSTOP® iX zapewnia sprawdzone rozwiązanie dla chirurgów. BloodSTOP® iX można ciąć, upakowywać, formować lub nakładać warstwami, aby szybko opanować krwawienie. Jego niezawodność  i szybkość działania pozwala chirurgowi skupić się na jego zadaniach w toku zabiegu, ze świadomością, że krwawienie pozostaje opanowane. Produkt można łatwo spłukać jałową wodą lub solą fizjologiczną. 

Cena dotyczy jednego blistra (1 sztuka opatrunku)

 

Cechy opatrunku: 

 • oczyszczona, eteryfikowana, oksydowana, regenerowana, naturalna celuloza
 • zapewnia hemostazę szybciej niż inne produktu. Minimalizuje utratę krwi
 • szybko wchłanialny, rozpuszczalny i częściowo przylepny środek zamykający
 • zgodny biologicznie, biodegradowalny i całkowicie wchłanialny
 • wchłanialny biologicznie, przeznczony zarówno do ran wewnętrznych, jak i powierzchniowych
 • uniwersalnie dostosowuje się do każdej powierzchni rany
 • nie zawiera materiałów chemicznych ani pochodzenia zwierzęcego
 • pozostaje na swoim miejscu bez konieczności stosowania kleju
 • rozpuszczalny w wodzie, pozwala na łatwe usuwanie bez naruszenia powierzchni rany
 • łatwy w stosowaniu, możliwość przycinania, upakowywania lub nakładania warstwowego, aby pasował do każdej rany

Opatrunek dostępny w rozmiarach: 

 • BS-iX-27 - wchłanialny 1.3 x 5 cm
 • BS-iX-14 - wchłanialny 5 x 5 cm 
 • BS-iX-15 - wchłanialny 5 x 10 cm
 • BS-iX-20 - wchłanialny 5 x 35 cm
 • BS-iX-17 - wchłanialny 10 x 20 cm 

W przypadku braku towaru w magazynie, przybliżony termin realizacji zamówienia wynosi 7-14 dni od momentu złożenia i potwierdzenia przyjęcia zamówienia. 

Zamówienia przesłane przez osoby prywatne są realizowane po ich opłaceniu (szybka płatności, przelew na konto lub za pobraniem). W przypadku Klientów instytucjonalnych - możliwa jest wysyłka z odroczony terminem płatności (dotyczy tylko Klientów, którzy mają względem nas płatności regulowane w terminie). 

W przypadku braku możliwości złożenia zamówienia przez sklep, prosimy o przesłanie go bezpośrednio na adres e-mail działu handlowego: handlowy@respivent.pl 

Z
Zakrzewski
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

bardzo dobry opatrunek do gabinetu. Szybka dostawa
Recenzja potwierdzona zamówieniem.

R
Rafał
Zweryfikowany
ponad pół roku temu

Faktycznie super produkt
Recenzja potwierdzona zamówieniem.


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.WILLOWCELL® - MIEJSCOWY ŚRODEK HEMOSTATYCZNY

WILLOWCELL® - MIEJSCOWY ŚRODEK HEMOSTATYCZNY

18-10-2022
Willocell® to 100% utleniona, regenerowana celuloza – sprężysty, sterylny, ulegający resorpcji miejscowy środek hemostatyczny.  Miejscowy, wchłanialny środek hemostatyczny Willocell® zapewnia szybki i skuteczny efekt miejscowej homeostazy w czasie 1-3 minut. Willocell® wykazuje się istotnym działaniem antybakteryjnym, ułatwia akcelerację... Więcej
OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE W STOMATOLOGII

OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE W STOMATOLOGII

09-03-2020
Lekarze stomatolodzy wykonują różnorodne zabiegi chirurgiczne, często wymagające użycia opatrunku hemostatycznego. Ekstrakcje zębów, biopsje tkanek, umieszczanie implantów śródkostnych i chirurgia przyzębia to tylko niektóre przykłady, w których opatrunki hemostatyczne mogą być wykorzystane. Opatrunki te są nie tylko przydatne w określonych procedurach, ale są również... Więcej