Regenerujący Krem-Balsam - Żywokost ze śluzem ślimaka - 75ml

Krem do pielęgnacji skóry problematycznej. 

  • 28,31 zł / sztuk
  • sztuk
  • Szybkie płatności Blik.

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na przetestowanie i sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

Żywokost ze śluzem ślimaka - 75 ml

Krem do pielęgnacji skóry problematycznej. Unikalne połączenie żywokostu i śluzu ślimaka umożliwia redukcję zmarszczek i blizn. Zawarta w kremie alantoina, mikrokolagen oraz witaminy A, C i E intensywnie nawilżają skórę nadając jej promienny wygląd. Krem stanowi idealną bazę pod makijaż.

Żywokost lekarski - pobudza rozwój komórek. Stosowanie żywokostu na uszkodzoną skórę ułatwia tworzenie się ziarniny w ubytkach skórnych (rany, owrzodzenia) oraz naskórka. Stosowany przy złamaniach przyspiesza wypełnianie się ubytków kostnych.

Śluz ze ślimaka - zawiera cztery podstawowe składniki: elastynę, kolagen, kwasu glikolowy i alantoinę. Występują w nim również również proteiny, przeciwutleniacze, oligoelementy, antyproteazy, witaminy, naturalne antybiotyki i glikozoaminoglikany. Wszystko to składa się na szerokie spektrum działania ekstraktu.

Podstawowym efektem jego stosowania jest przyspieszona regeneracja skóry. Dzięki temu kremy na bazie śluzu ślimaka sprawdzają się u większości osób zmagających się z różnorakimi problemami skórnymi: trądzikiem, zmianami potrądzikowymi, zmarszczkami, oparzeniami, bliznami czy przebarwieniami.

Kosmetyki te poprawiają w widoczny sposób stan cer naczynkowych i dotkniętych trądzikiem różowatym.

Objętość: 75ml

Producent: Elixir, Ukraina.

Ingredients (Skład): Aqua, Triceteareth-4-Phosphate, Glycerine, Maineral Oil, Glyceryl Stearate, Corn Oil, Shea Butter, Cetylceteatyl Alcohol, Trietjanolamine, Carbomer, Symphyti Extract, Mucilagine Domiporti Extract, Metylparaben, Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropan-1,3-Diol.