Pakiet Resuscytacyjny I-Gel® O2

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 8705000
  • Producent: Intersurgical
  • Dostępność: dostępne  (8 szt.)
  • 162,00 zł 75,60 zł / szt.
  • szt.

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na przetestowanie i sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

Do stosowania w anestezjologii i resuscytacji
Pakiet resuscytacyjny i-gel O2 zawiera wszystkie potrzebne elementy. W pakiecie znajduje się nadkrtaniowa maska oddechowa drugiej generacji i-gel O2, z łatwo zdejmowalną tacką wewnętrzną, zawierającą saszetkę lubrykantu, pasek do mocowania oraz cewnik do odsysania. Całość zapakowana jest w specjalnie zaprojektowanym, przezroczystym, sterylnym, sztywnym pakiecie. Ta wyjątkowa konstrukcja zapewnia ochronę zawartości zarówno w transporcie, jak i podczas przechowywania. Rurka i-gel O2 została wyposażona w kodowany kolorystycznie pierścień mocujący, umożliwiający szybką i łatwą identyfikację rozmiaru. Pakiet resuscytacyjny i-gel O2 jest dostępny w trzech rozmiarach dla osób dorosłych.

Maska wyposażona w dodatkowy port tlenowy do biernego natleniania w ramach resuscytacji krążeniowo-mózgowej (CCR)

Dostępne rozmiary: 

  • 8705000 - 90 kg + - Pakiet resuscytacyjny i-gel O2, dla dużej osoby dorosłej – zawiera maskę i-gel O2 w rozmiarze 5, z pomarańczowym pierścieniem mocującym, saszetką lubrykantu, pasek do mocowania i cewnik do odsysania 12FG
  • 8704000 - 50 - 90 kg Pakiet resuscytacyjny i-gel O2, dla średniej osoby dorosłej – zawiera maskę i-gel O2 w rozmiarze 4, z zielonym pierścieniem mocującym, saszetką lubrykantu, pasek do mocowania i cewnik do odsysania 12FG
  • 8703000 - 30 - 60 kg Pakiet resuscytacyjny i-gel O2, dla małej osoby dorosłej – zawiera maskę i-gel O2 w rozmiarze 3, z żółtym pierścieniem mocującym, saszetką lubrykantu,pasek do mocowania i cewnik do odsysania 12FG.