Koc grzewczy Ready-Heat Mini - 1 panel

  • 129,60 zł / szt.
  • szt.
    Niedostępny

na zamówienie 

na zamówienie 

Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta. 

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz do 14 dni na przetestowanie i sprawdzenie produktu. W tym czasie możesz go zwrócić i otrzymać zwrot wpłaconej kwoty zamówienia.

Nie dotyczy to jednak materiałów jednorazowego użytku i higienicznych. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie podlega zwrotowi rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

Koc termiczny/grzejny Ready-Heat Mini to przykład zaawansowanych technologii w walce z hipotermią. Posiada on nie tylko właściwości izolacyjne, ale również sam wytwarza ciepło, ogrzewając tym samym okrytego kocem poszkodowanego. Jednorazowego użytku podgrzewane koce Ready-Heat wyprodukowane z wykorzystaniem opatentowanej technologii paneli używane są do powolnego, ciągłego i stałego ogrzewania. Dzięki wbudowanym chemicznym panelom, koce nagrzewają się stopniowo przez 10-15 minut, a po osiągnięciu szczytowej temperatury (ok. 40 stopni) pozostają ciepłe do około 10 godzin. 

Ready-Heat Mini to uniwersalny i lekki koc wyposażony w zaczepy i rzepy, dzięki którym można go łatwo dopasować i owinąć wokół kończyn, użyć jako ogrzewacza płynów infuzyjnych czy umieścić w większości apteczek pierwszej pomocy. 

Wszystkie koce Ready-Heat z wykorzystaniem technologii panelowej pakowane są pojedynczo, próżniowo w przeźroczyste woreczki. Koc po wyjęciu z opakowania zaczyna wytwarzać ciepło- substancje chemiczne reagują z tlenem, dlatego też należy dbać o szczelność opakowania zewnętrznego i chronić je przed uszkodzeniem.

  • wszystkie koce Ready-Heat są wodoodporne i zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV
  • pomagają w zapobieganiu hipotermii u pacjentów po urazach
  • wygodny, gotowy do użycia koc ogrzewający, utrzymujący temperaturę ok 40 stopni przez około 10 godzin
  • waga - ok. 200 gram
  • wymiary po rozłożeniu 41 x 46 cm 
  • NSN (NATO Stock No. - 6532-01-538-1525