2017-09-20 AWARIA
W związku z awarią linii telefonicznych chcielibyśmy poinformować o utrudnieniach w dodzwonieniu się do nas oraz kontaktach e-mail. Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy, mamy nadzieję, że awaria zostanie usunięta jak najszybciej. 
 
 
2017-08-28 OFERTA SPECJALNA DEFIBRYLATORA AED ME PAD
Tylko w miesiącu wrześniu zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej na defibrylator AED MED PAD. Jest to defibrylator AED przeznaczony między innymi do użytku w programach powszechnej defibrylacji w miejscach publicznych. Urządzenie za pomocą komend głosowych podaje wszystkie niezbędne podczas pracy instrukcje oraz dopasowuje poziom głośności komunikatów do warunku otoczenia. Więcej informacji o urządzeniu oraz jego cenie znajdziecie Państwo tutaj: https://www.respivent24.pl/me-pad-defibrylator-aed.html
 
 
2017-02-21 PLECAKI Z MAGNETYCZNYM SYSTEMEM MODUŁOWYM 
PRO EMS+ PLECAKI Z MAGNETYCZNYM SYSTEMEM MODUŁOWYM to nowość w naszej ofercie. Magnetyczny system modułowy to ferromagnetyczne płytki umieszczone w konkretnej przestrzeni wewnętrznej plecaka pozwalające modułowo umieszczać w nim kodowane kolorami saszetki/moduły, zawierające magnesy, zapewniając tym samym ich pewne mocowanie. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze plecaka zostało pozbawione jakichkolwiek pętli i taśm velcro co ułatwia utrzymanie czystości. Plecaki posiadają 28 pól magnetycznych ( 4 x 7 ), w zależności od koncepcji saszetki w plecaki mogą być umieszczane pionowo lub poziomo.
 
2017-01-09 WYPRZEDAŻ 
Również i u nas nastał czas przeglądu magazynu, dlatego też zachęcamy Państwa do śledzenia naszej zakładki WYPRZEDAŻE, gdzie znajdziecie aktualnie dostępne sprzęty np. respirator CAREvent ALS w atrakcyjnych cenach.
 
2016-11-18 NOWA STRONA 
Witamy w nowej odsłonie naszej strony internetowej. Poza zmienioną szatą graficzną, w trosce o Państwa wygodę, zadbaliśmy przede wszystkim o łatwiejszy dostęp do informacji na temat naszych produktów połączony z możliwością ich zamawiania w wygodny sposób także na tabletach i smartfonach.
Regularnie będziemy aktualizowali informacje o naszej ofercie w zakładce "Kategorie", a także informacje o promocjach, wyprzedażach i nowościach. Zachęcamy również do zapisywania się do naszego newslettera - dzięki temu otrzymają Państwo najświeższe informacje na swój adres mailowy. Mamy nadzieję że będą Państwo częstymi gośćmi na naszej stronie do czego gorąco zachęcamy.